reasr

Kilka słów o nas

Jasna wizja rozwoju firmy i kierunku rozwoju!

Możemy zobaczyć to co w Tobie jest ukryte i czego bez specjalistycznego sprzętu i doświadczenia lekarza zobaczyć nie można.

Dowiedz się więcej

Nasz sprzęt

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny!

Posiadamy nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt ultrasonograficzny oraz  aparat do badań biochemicznych Delfia Xpress, dzięki czemu wyniki PAPP-A i free βHCG możemy mieć za godzinę od pobrania krwi. Konsultacje, diagnostyka, obrazy USG są przechowywane w sieciowym oprogramowaniu ViewPoint, zapewniającym m.in.  zgodnie z wymogami NFZ, PTG i FMF- prawidłowe kalkulacje ryzyka wystąpienia wad genetycznych w I i II trymestrze ciąży. Obrazowanie przestrzenne umożliwia poznanie  nienarodzonego dziecka i buduję szczególną więź między rodzicami, a dzieckiem.Dowiedz się więcej

Nasza kadra

Doświadczeni, mili, rzetelni lekarze i położne.

 

Ich praca w różnych placówka medycznych, kontakt ze szpitalem i ciągłe kształcenie  pozwala na profesjonalne podejście do pacjenta.

Posiadamy nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt ultrasonograficzny oraz  aparat do badań biochemicznych Delfia Xpress, dzięki czemu wyniki PAPP-A i free βHCG wraz z kalkulacją ryzyka chorób genetycznych  możemy mieć za godzinę od pobrania krwi jako jedyni w Małopolsce.

Dowiedz się więcej

szybki kontakt

tel. kom (+48) 695 490 400
tel/fax (12) 353 72 23
Wyślij