reasr

Kilka słów o nas

Jasna wizja rozwoju firmy i kierunku rozwoju!

Możemy zobaczyć to co w Tobie jest ukryte i czego bez specjalistycznego sprzętu i doświadczenia lekarza zobaczyć nie można.

Dowiedz się więcej

Nasz sprzęt

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny!

Posiadamy nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt ultrasonograficzny oraz  aparat do badań biochemicznych Delfia Xpress, dzięki czemu wyniki PAPP-A i free βHCG możemy mieć za godzinę od pobrania krwi. Konsultacje, diagnostyka, obrazy USG są przechowywane w sieciowym oprogramowaniu ViewPoint, zapewniającym m.in.  zgodnie z wymogami NFZ, PTG i FMF- prawidłowe kalkulacje ryzyka wystąpienia wad genetycznych w I i II trymestrze ciąży. Obrazowanie przestrzenne umożliwia poznanie  nienarodzonego dziecka i buduję szczególną więź między rodzicami, a dzieckiem.Dowiedz się więcej

Nasza kadra

Doświadczeni, mili, rzetelni lekarze i położne.

 

Ich praca w różnych placówka medycznych, kontakt ze szpitalem i ciągłe kształcenie  pozwala na profesjonalne podejście do pacjenta.

Posiadamy nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt ultrasonograficzny oraz  aparat do badań biochemicznych Delfia Xpress, dzięki czemu wyniki PAPP-A i free βHCG wraz z kalkulacją ryzyka chorób genetycznych  możemy mieć za godzinę od pobrania krwi jako jedyni w Małopolsce.

Dowiedz się więcej

szybki kontakt

tel. kom (+48) 695 490 400
tel/fax (12) 353 72 23
Wyślij

Aby zadbać o bezpieczeństwo naszych pacjentek i zminimalizować ryzyko transmisji infekcji COVID-19 wprowadzamy następujące zmiany:
➡️ Po przybyciu do naszej placówki wykonamy pomiar temperatury, wymagamy dezynfekcji rąk oraz wypełnienia ankiety epidemiologicznej
➡️ W sytuacji dodatniego wywiadu po przeprowadzeniu ankiety, pacjentka podlega 14-dniowej kwarantannie i nie może mieć wykonywanych przesiewowych badań ultrasonograficznych. W przypadku stanów nagłych wskazana jest opieka szpitalna w dedykowanym ośrodku
➡️ Ciężarne chorujące na COVID-19 lub z dodatnim testem na SARS-CoV-2 powinny mieć wykonywane badania USG wyłącznie z uzasadnionych wskazań w ośrodkach wielospecjalistycznych dedykowanych do opieki nad pacjentami z infekcją SARS-CoV-2.
➡️ Podczas badań położniczych musimy zminimalizować liczbę procedur wykonywanych głowicą endowaginalną. Przy ocenie długości szyjki macicy wykonujemy badania przezbrzusznie! Chcemy uniknąć tworzenia aerozoli z potencjalnie zakaźnego materiału.
➡️ Omówienie wyniku badania ultrasonograficznego następuje po jego zakończeniu z zachowaniem bezpiecznej odległości.
W trosce o zdrowie naszych ciężarnych pacjentek wprowadzamy dodatkowe środki ochrony:
✔️ Personel ma obowiązek noszenia masek co najmniej chirurgicznej
✔️ Badania wykonywane są w rękawiczkach jednorazowych
✔️ Mycie i dezynfekcja rąk po każdym badaniu
✔️ Czyszczenie i odkażanie aparatu według specjalnych zaleceń producenta
✔️ Głowica i powierzchnia aparatu ma być dezynfekowana po każdej pacjentce.
Zalecenia opracowane na podstawie rekomendacji Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników z dnia 20.03.2010.