Promocje

Nieinwazyjna diagnostyka genetyczna wraz z badaniem prenatalnym ultrasonograficznym w I trym w cenie

1950zł
(test Harmony + USG genetyczne)

lub

2550zł
(test NIFTY PRO + USG genetyczne)

Proponujemy najlepsze z możliwych rozwiązań dla sprawdzenia zdrowia Państwa malucha. Jest ono bezpieczne, nowoczesne i w rozsądnej cenie. Zapewnij sobie komfort bycia w ciąży.

Proponujemy 2 testy genetyczne do wyboru:

Wersja z testem Harmony jest niezbędnym minimum, ale wystarczającym do uzyskania informacji na temat ryzyka dla Zespołu Downa , Zespołu Edwardsa i Zespołu Patau.

Wersja z testem NIFTY PRO dodatkowo pozwala na ocenę chromosomów płciowych (np. Zespołu Turnere, Zespołu Klinefeltera), chromosomów 9, 16, 22 oraz 84 mikrodelecji, czyli małych uszkodzeń w chromosomach związanych z różnymi zespołami genetycznymi.

Chcesz wiedzieć czy Twoje dziecko jest zdrowe?

Możesz uzyskać odpowiedź dotyczącą trzech najczęstszych chorób genetycznych -Zespól Downa , Z. Edwardsa, Z. Patau już w 10 tyg.c. Czułość badania genetycznego 99 %. Czas oczekiwania na wynik to tylko 5-7 dni roboczych

W przypadku wykrycia choroby genetycznej – istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji genetyczna w naszym ośrodku.

Aby wykluczyć ciężkie patologie strukturalne płodu wykonamy badanie utrasonograficzne w najbardziej optymalnym czasie w 12-13 tyg.c i lekarz omówi z Tobą oba wyniki.

Test genetyczny nieinwazyjny (od 9-10 tyg.c) i wykonanie badanie ultrasonograficznego pomiędzy 11+3 a 14+0 tyg.c. jest najlepszym rozwiązaniem by wykluczyć najczęstsze aberracje chromosomowe i ciężkie wady płodu.

pierwszej ciąży

poprzedniej ciąży powikłanej zaburzeniami wzrastania płodu lub nadciśnieniem tętniczym

poprzedniej ciąży powikłanej przedwczesnym oddzieleniem łożyska

choroby autoimmunologicznej matki (toczeń rumieniowaty, reumatoidalne zapalenie stawów, Z. antyfosfolipidowy)

jesteś po poronieniu

miałaś krwawienia na początku ciąży

Do kalkulacji ryzyka potrzebne jest wykonanie testu Pappa (pobranie krwi żylnej z przedramienia również od 10 tyg.c ) i ocena przepływów w tętnicach macicznych pacjentki.

Nadciśnienie indukowane ciążą oraz hipotrofia są ściśle związane z nieprawidłowym rozwojem i funkcjonowaniem łożyska. Objawy tych chorób widzimy dopiero po 20 tyg.c. Informacja o wysokim ryzyku tych chorób umożliwia włączenie postępowania profilaktycznego, które musi być rozpoczęte przed 16 tyg.c., aby było skuteczne.

Kalkulacja ryzyka dla preeklampsji i ograniczonego wzrastania płodu może być składową diagnostyki prenatalnej w I trymestrze.

W przypadku testów genetycznych (Harmony lub NIFTY PRO) z USG I trymestru należy liczyć się z dopłatą 200,00 za test PappA.

Formularz kontaktowy

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania w sprawie PROMOCJI pozstajemy do Państwa dyspozycji. Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe